Brand Management 2023

3. 10. 2023 – Cubex Centrum Praha

Proč se zúčastnit?

Tradice: Nejsme zelenáči. Brand Management je největší česká konference o značkách, kterou Blue Events pořádá každoročně už 23 let.

Setkání: Tady potkáte ty důležité lidi. Je to nejlepší platforma pro výměnu zkušeností mezi zástupci vedení firem a seniorními manažery marketingu.

Poslání: Chceme pomoci marketérům lépe budovat značky a posílit roli marketingu jako kompetence celé firmy. Silné značky jsou klíčem k úspěšnému byznysu.

Co říkají účastníci loňského ročníku?

Perfektní organizace, perfektní obsah, jste skvělí! Děkuji.

Byla to jedna z nejlepších konferencí, na kterých jsem v CZ byla. Lineup vyskládaný neskutečně precizně, všecko do sebe zapadalo, nebyla to jen běžná sebeprezentace agentur/brandů, ale opravdu přínosná, informacemi nabitá konference. Těším se na příští rok. 

Zatím nejlepší konference z doby pocovidové! Skvěle prezentovaný český marketing. Byl to opravdu inspirativní zážitek, který ve mně vzbudil víru, že český marketing to někam dotáhne. Obsah i forma skvělé. BRAVO!

Provést rebranding živě jako pointu jedné prezentace bylo odvážné, ale geniální. Pro mě highlight celé akce, která celkově představuje špičku toho, co v ČR je. Vše na velmi vysoké úrovni, ne-li nejvyšší.

Naprosto dokonalé! Díky za skvělý a přínosný den!

Za mě to bylo výborné, bavily mě prezentace i řečníci. Neprezentovaly se jen pozitivní věci, ale i realita a ukázka, jak pracovat se změnami byla velmi přínosná. Organizace byla skvělá a místo ideální…

Dobrá organizace, milé profesní setkání, inspirace. Super prostředí.

Formát promítaných prezentací byl pěkně propracovaný a působilo skvěle, že byly prezentace sice každá jiná, ale tak nějak sladěné.

Téma roku 2023

Brand Management: The Power of Evidence

Každoroční akce Brand Management je tu pro vás znovu i letos. Zmapovali jsme všechny důležité otázky spojené s růstem značek a byznysu.

Jak můžete zlepšit dopad marketingových aktivit na značku i na prodeje? Sleduji správné metriky? Pokládám si správné otázky? To vše se dozvíte. Letos totiž uvádíme dva nejuznávanější odborníky ve světě „evidence-based“ marketingu. Hlavními řečníky konference Brand Management 2023 jsou:

Jenni Romaniuk, Ehrenberg Bass Institute

Les Binet, adam&eveDDB

Ještě nikdy nevystupovali společně. Kvůli vám se dali dohromady, aby nabídli ucelený pohled na dnešní výzvy marketérů.

Spojí se tak dvě vlivné školy efektivního marketingu a vice různých úhlů pohledu: akademický a praktický, marketingový a reklamní, strategický a komunikační, klientský a agenturní.

Hledáme společný základ, který nám dá pevnou půdu pod nohama pro další rozvoj.

Více o řečnících...

S kým se potkáte?

Předchozích ročníků konferencí Brand Management se vždy účastnili seniorní manažeři, ředitelé, členové představenstva či majitelé firem. Obvyklá návštěvnost se pohybuje okolo 500 účastníků. Podívejte se na analýzu účasti uplynulých ročníků.

Předchozí ročníky konference